O mnie

#rocker #grunge #rock #szogun #metalhead #tatuaż #tattoo #tattoedgirl #inked #blondegirl #blondynka #polishgirl #trash #capricorn

Agnieszka z Kielc… No dobra, bardziej z Rzeszowa. A teraz to już w ogóle się pomieszało, bo od 2022 roku mieszkam w Jeleniej Górze 😉 Mama Miłosza (rocznik 2012), konkubina Kacpra. Od początku 2015 w podróży. Jeżdżę na kilkugodzinne wypady, wyprawy weekendowe, kilkudniowe road tripy. Lubię eksplorować Polskę — szukam przede wszystkim dziczy, zwierząt i regionalnych smaków, najlepiej czuję się w górach. Jeśli chodzi o zagranicę, to moim celem jest Europa. Doszłam do wniosku, że dopóki dobrze jej nie poznam, nie będę ruszać poza Stary Kontynent. Z obawy, że po egzotyce dżungli czy afrykańskiego buszu nie będę już w stanie widzieć unikalności i piękna w tych wszystkich wyjątkowych, ale dość zwykłych miejscach, które mam w zasięgu ręki. Uwielbiam Północ. Na czele znajduje się Finlandia, która jest moim miejscem na Ziemi, ale Skandynawia jest zaraz za nią. Szczególny sentyment mam do Danii. Przyćmiona przez Norwegię czy Islandię, a piękna i pełna życzliwych ludzi.

——————————————————————————————————————–

Zwykle podróżuję z Miłoszem — obecnie 10-latkiem. Wspinającym się po górach, umiejącym bez marudzenia przejechać nawet 600 km w samochodzie, zasypiającym w namiocie, przyczepie kempingowej, w domu obcego Couchsurfera. Ma swoje buty trekkingowe, a na górskim szlaku narzeka nie ze zmęczenia, a dlatego, że zabraniam mu być „hardkorem” (chodzić przy krawędzi). Zdarza mu się przejść nawet kilkadziesiąt kilometrów jednego dnia, a następnego chce więcej. Jako jedyny w naszym domu uważa, że sieciarze jaskiniowe są spoko.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam na fanpage 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *